سایت کرج دیتا پرتال جامع شهر کرج

نام محصول : اینترنت سکوریتی کسپرسکی 2013 - 3 کاربره

امتیاز:
وضعیت: موجود
کالا موجود است و می توانید به قیمت درج شده خرید نمایید
فروشگاه:
قیمت: 2,230,000 ریال

با تخفیف 1,561,000 ریال

همکار: جهت مشاهده قیمت همکاری ابتدا باید تقاضای همکاری دهید
نوع ارسال:
هزینه ارسال: 0


آنتی ویروس کسپرسکی 2013 اینترنت سکیوریتی Internet security Kaspersky 2013

  نام محصول : اینترنت سکوریتی کسپرسکی 2013 - 3 کاربره


  اینترنت سکیوریتی 2013 ... شما را در مقابل تمام تهدیدات محفوظ می دارد
  رایانه شما ... عکسها ، موسیقی ، اسناد و اطلاعات شخصی که بر روی آن ذخیره شده است به اضافه مکانهایی که با رایانه خود بر روی اینترنت خواهید رفت ... بسیار با ارزشند . در حالی که هیچکس نمی خواهد ساعتهای بی پایانی را صرف تنظیم و به صورت دائم در حال نگهداری از یک راهکار امنیتی کند ، باید مطمئن بود که در مقابل تهدیدات پیچیده ای که اینترنت در پیش پای شما قرار می دهد محافظت می شوید. پس این بسیار حیاتی است که شما راهکار امنیتی را در اختیار داشته باشید که با دقت بسیاری از فیلها و هویت شما در مقابل جرایم اینترنتی و حملات آخرین بد افزارها محافظت کند.

   

  امتیازات

  کسپرسکی اینترنت سکیوریتی 2013
  با ترکیب قابلیت فناوری ابری و فناوری های قدرتمند امنیتی که بر روی رایانه شما اجرا می شود ، کسپرسکی اینترنت سکیورتی 2013 محافظت بسیار موثرتری را در مقابل حملات پیچیده رو به فزونی امروزی ارائه می کند تا شما بتوانید از اینترنت لذت ببرید ، و همگام کسپرسکی از شما، رایانه شما و فرزندانتان محافظت می کند.
  به غیر از آنکه کسپرسکی اینترنت سکیورتی 2013 تمامی ویژه گی هایی را که کسپرسکی آنتی ویروس 2013 ارائه می دهد را شامل می شود ؛ به علاوه فناوری های جدید و بدیعی بسیاری را ارائه می دهد که برای محافظت از شما در مقابل تهدیدات بسیار پیچیده اینترنتی ضروری است.
  با وجود Safe Money ( پول امن ) ، صفحه کلید امن و ویژه گی های منحصر به فرد دیگر ، کسپرسکی اینترنت سکیوریتی 2013 کمک بیشتری خواهد کرد تا شما اطمینان حاصل کنید که بدون آنکه امنیت خود را مخاطره بی اندازید ، بهترین بهره را از اینترنت ببرید .

  شناسایی تهدیدات جدید ، نوظهور و ناشناخته
  شبکه ابری امنیتی کسپرسکی (KSN) اطلاعات را از سیستم میلیونها کاربر عضو در سرتاسر جهان جمع آوری می کند تا بتواند شما را مقابل ویروسهای بسیار جدید و حملات بد افزارها محافظت کند .
  تهدیدات بالقوه به صورت بلادرنگ بررسی و تحلیل می شوند و عملیاتهای خطرناک قبل از اینکه بتوانند آسیبی ایجاد کنند کاملا مصدود گردند.

  شناسایی وب سایتهای مشکوک و وب سایتهای فیشینگ
  فناوری های پیشرفته ضد کلاه برداری اینترنتی (Phishing) آدرسها و URL های تقلبی را شناسایی کرده و به صورت صورت بلادرنگ از اصلاعات شبکه ابری استفاده کرده تا مطمئن باشید که فریب سایتهای کلاهبرداری را نخورده و اطلاعات ارزشمندتان را به آنها تحویل ندهید .
  مشاور آدرس URL (URL Advisor ) ما همچنین کد تگهای رنگی را به تمامی وب سایتها می افزاید نا به شما در مورد سطح خطر لینک و صفحات مورد نظر مشاوره دهد .

  ارائه امنیت بسیار بالاتر برای خرید و امور بانکی آنلاین
  کسپرسکی اینترنت سکیوریتی همیشه شامل لایه های مظاعفی از امنیت بوده نا به شما کمک کند اطلاعات خود را هنگام مبادلات آنلاین محفوظ نگاه می دارید . حالا، با معرفی فناوری منحصر به فرد Safe Money ( پول امن ) ، از مزیت امنیت بسیار بالاتری بهره مند می شوید . Safe Money به صورت خودکار بررسی خواهد کرد که سایتی که مشاهده می کنید امن باشد و پیشنهاد می کند وب سایت را در یک محیط ویژه و امن باز کنید تا از کارت اعتباری و دیگر اطلاعات شخصی در مقابل دزدان اینترنتی محافظت کند .

  حفاظت از حریم شخصی و هویت دیجیتال شما
  کسپرسکی اینترنت سکیوریتی 2013 دامنه وسعی از فناوری ها را برای محافظت از حریم شخصی و هویت دیجیتال شما فراهم می آورد که شامل دو ویژه گی منحصر به فرد امنیتی برای وارد کردن اطلاعات شخصی به صورت آنلاین می باشد .

      صفحه کلید امن فناوری جدید کسپرسکی است که هر موقع وارد وب سایت یک بانک ، سایت پرداخت و یا هر صفحه وبی که قصد وارد کردن گذرواژه را داشته باشید به صورت خودکار فعال شده تا اطمینان یابد که اطلاعاتی را که از طریق صفحه کلید فیزیکی خود وارد می کنید توسط KeyLogger ها قابل دسترس نیست .
      برای محافظت کامل کسپرسکی ویژه گی صفحه کلید مجازی خود را بهبود بخشیده تا شما بتوانید از کیک های موس وارد کردن اطلاعات بانکی استفاده کنید ، به همین خاطر کلید های زده شده نمی تواند توسط Keylogger ها ، نفوذگران و دزدان هویت ردیابی و یا به سرقت برود


  فرزندان خود را امن و پاسخگو بدارید

  ویژه گی حفاظت خانواده ما دارای جوایز متعددی است به شما کمک می کند تا فرزندان خود را محفوظ دارید و کنترل بسیار بیشتری بر دسترسی فرزندانتان به رایانه ، اینترنت ، برنامه ها ، بازی ها و وب سایتها فراهم می آورد . می توانید پیام رسانی و ارتباطات شبکه اجتماعی فرزندان خود را ثبت ، محدود و یا مصدود کرده و از انتقال اطلاعات شخصی مانند شماره تلفن و یا کارتهای اعتباری جلوگیری کنید .

  پیشگیری از سو استفاده از ضعفهای امنیتی رایانه شما توسط بد افزارها

  اگر رایانه شما دارای نرم افزارها و سیستمی ، با ضعفهای امنیتی باشد که هنوز با آخرین اصلاحیه ها به روز نشده است ، مجرمین اینترنتی و یا بد افزارها از این طریق می توانند به آن نفوذ کنند . علاوه بر اسکن ضعفهای امنیتی ، کسپرسکی اینترنت سکیوریتی 2013 عملیات برنامه های دارای ضعف امنیتی را تحلیل و کنترل می کند تا نتوانند باعث خسارتی بشوند .

  دانلود و نصب خودکار ویژه گی ها ، از حدر رفتن زمان و هزینه های شما جلوگیری می کند

  نصب حالا نیاز بسیار کمتری به مراحل دستی دارد . هنگامی که برای اولین بار محصول را از سایت ما دریافت می کنید ، محصول به صورت خودکار آخرین نسخه را بررسی کرده و در صورت لزوم بد افزارهای موجود را پاکسازی کرده و بعد از آن شروع به نصب می کند.

  سازگاری با ویندوز 8

  کسپرسکی اینترنت سکیوریتی 2013 کاملا با آخرین نسخه سیستم عامل ماکروسافت ، ویندوز 8 ، سازگار است و با آخرین ابدعات امنیتی ماکروسافت یکپارچه شده است .علاوه بر این یک نرم افزار جدید به نام اکنون کسپرسکی (Kaspersky Now ) تولید شده است تا از رابط کاربری جدید حمایت کرده و این مکان را می دهد تا وضعیت امنیتی رایانه خود را بررسی کرده و ویژه گی های امنیتی حیاتی را اجرا کنید .

  مشخصات فنی محصول : اینترنت سکوریتی کسپرسکی 2013 - 3 کاربره
  بررسی تخصصی محصول : اینترنت سکوریتی کسپرسکی 2013 - 3 کاربره
  نظرات کاربران در مورد محصول : اینترنت سکوریتی کسپرسکی 2013 - 3 کاربره

  نام کاربر:  
  امتیاز:
  توضیحات:  

  عبارت تصویر روبرو را وارد نمایید

   
  درج نظر  


  پیشنهاد ویژه